Argos Technologies RF32375A Upright Freezer Rack for 3.75" Box, 3X2/6 Box, 16 5/16" Length, 8 1/16" Height, 5.5" Width
★★★★★ 4.2 110 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.klassencorp.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Argos Technologies Upright Freezer Rack for 3. 75" Box, 3X2/6 Box, 16 5/16" Length, 8 1/16" Height, 5. 5" Width.
  • 3X2/6 Box
  • 16 5/16" Length
  • 8 1/16" Height
  • Country of origin: United States
Item Weight 12 pounds
Manufacturer Argos Technologies
Item model number RF32375A
Package Dimensions 12 x 12 x 12 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
110 ratings | 45 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (86)
4 stars
6% (7)
3 stars
3% (3)
2 stars
2% (2)
1 star
11% (12)